O mnie

Na Gwarkowej Perci w Górach Opawskich

(fot. K. Sikorska, sierpień 2014)

Pomyślałem sobie kiedyś "A dlaczego by nie założyć własnej strony?". Spamuję co prawda trochę na Facebooku różnymi zdjęciami z wypraw, ale coś mam wrażenie, że to za mało. Dawniej myślałem o pisaniu reportaży z podróży. Może właśnie ta strona jest właściwym miejscem do tego? Próbować zawsze można. :)

Jestem pasjonatem gór, rockowej muzyki i sportu (kiedyś w formie uczestniczącej, dziś niestety sprzed ekranu). Pomysły na moje podróże są momentami... nieco dziwne. ;) Szukam ciekawostek, najdrobniejszych szczególików, które czasem zupełnie nie pasują do otoczenia. Potrafię pojechać nad morze, by szukać skoczni narciarskich lub jaskiń, albo łazić kilometrami po starych torowiskach, gdzieś z dala od cywilizacji. To prywatnie.

Oficjalnie... cóż, CV gdzieś tam załączyłem na stronie. Zapraszam do przeglądania. W skrócie - geografo-geolog, który przez dobrych kilka lat zajmował się sprzętem turystycznym, wspinaczkowym i narciarskim w Sklepie Podróżnika, od czasu do czasu pomagając w części księgarskiej z mapami, a następnie zaliczył nieco ponad półroczny epizod w Biurze ZG PTTK. Aktualnie (grudzień 2018 r.) zaczynam pracę w Międzynarodowym Centrum Edukacji Montessori jako nauczyciel geografii. Na pewno będzie ciekawie!

PS. Strona na razie nie działa dobrze w wersji mobilnej. Mam nadzieję, że to tymczasowe. :) Zachęcam do przeglądania jej na komputerze.

Tu byłem, ale to mi nie wystarczy - trochę wstyd, że jako geograf jeszcze nie wyjechałem poza Europę. ;)

© 2017-2018 by Dominik Cybulski

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now